Konkurs taneczny

Zespół taneczny „Crazyup” działający w naszej szkole pod opieką Pani Gabrieli Wrzoł  w ramach zajęć POPP dnia 17.04.2018r. zaprezentował się na II Międzyszkolnym Konkursie Układów Tanecznych, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 8 w Rudołtowicach.

W przeglądzie wystąpiło 8 zespołów ze szkół podstawowych gminy Pszczyna (z Jankowic, Pszczyny, Wisły Wielkiej, Poręby, Łąki, Rudołtowic, Brzeźc) i reprezentant gminy Goczałkowice – SP 1.

Do oceny występów organizator powołał profesjonalne jury w składzie: Anna Krzempek – Dyrektor CEiRu w Czechowicach-Dziedzicach, Angelika Trefon – instruktor tańca dla dzieci w Pszczyńskim Centrum Kultury oraz Małgorzata Tomczyk instruktor rekreacji ruchowej i choreograf tańca nowoczesnego min. w Pszczyńskim Centrum Kultury.
W ocenie jury zespół „Crazyup” zaprezentował się bardzo dobrze, co zostało docenione przyznaniem II miejsca!
Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
I miejsce – zespół „Stars” z SP 8 w Rudołtowicach
II miejsce – zespół ” Crazyup” z SP 1 w Goczałkowicach
III miejsce – zespół „Dark Angels” z SP 14 w Wiśle Wielkiej

Z rąk dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Rudołtowicach Pani Katarzyny Wybrańczyk wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy a laureaci dodatkowo specjalne statuetki. Współorganizatorem imprezy było Stowarzyszenia „Take tam…” im. Artystów Międzywojnia.

G. W.