Święto Latawca

W dniu 21 września w naszej szkole zorganizowaliśmy Święto Latawca. Uczniowie ochoczo zareagowali na ogłoszenie i z radością uczestniczyli we wspólnej zabawie na boisku szkolnym. Zabawa trwała trzy godziny lekcyjne.Zaangażowali się wszyscy uczniowie z klas
I-III. Ponad 40 z nich przygotowało latawce własnoręcznie. Wszystkie latawce wzbiły się
w powietrze i pięknie udekorowały nam błękitne niebo bo i pogoda nam tego dnia sprzyjała. W tym dniu dzieci miały również okazję wziąć udział w ciekawych zajęciach przygotowanych przez świetlicę szkolną. Uczniowie rozwiązywali zagadki, krzyżówki oraz sprawdzali  swoje umiejętności w zabawach ruchowych. Najważniejszy był wspólnie spędzony czas i mnóstwo uśmiechu na twarzach dzieciaków.

Dziękujemy rodzicom za trud włożony w pomoc przy wykonaniu latawców. Zapraszamy do wspólnej zabawy w przyszłym roku.

Daria Antonik