Lista laureatów 2017/2018

Lista laureatów konkursów szkolnych i pozaszkolnych

Rok Szkolny 2017/2018

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju

 

  1. Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” zorganizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu działające pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu M. Kopernika w Toruniu.

 

Franciszek Blokesz kl. II a – wyróżnienie

Igor Nowak kl. III c – wyróżnienie

Seweryn Suchodolski kl. III c – wyróżnienie

Robert Frątczak kl. III gimnazjum – wyróżnienie

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest” organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej
    z siedzibą w Warszawie.

 

Bogdan Zawierucha kl. II a gimnazjum – dyplom laureata

Albert Mastrowski kl. VII b – dyplom laureata

Dominika Englisz kl. III a gimnazjum – dyplom laureata

Robert Frątczak kl. III a gimnazjum – dyplom laureata

Kacper Wojakiewicz kl. III a gimnazjum – dyplom wyróżnienia

Patrycja Kozik kl. II a gimnazjum – dyplom wyróżnienia

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor zorganizowany przez firmę edukacyjną „Łowcy talentów – Jersz” z siedzibą w Obornikach Śląskich.

 

Patrycja Kozik kl. II a gimnazjum – najlepszy wynik w szkole

 

  1. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus – język angielski” zorganizowana przez firmę „Olimpus” z siedzibą w Warszawie.

 

Miriam Raczek kl. VI a – dyplom laureata

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Fox” zorganizowany przez Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” w Bielsku – Białej pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

Miriam Raczek kl. VI a – dyplom za dobry wynik

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” dla szkół podstawowych zorganizowany przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców pod patronatem Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego z siedzibą w Krakowie.

 

Szymon Kurzyca kl. IV d – wyróżnienie

Paula Rakowska – Sissuh kl. IV b – wyróżnienie

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Albus 2018” zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej
    z siedzibą w Warszawie.

 

Robert Frątczak kl. III a gimnazjum – dyplom laureata i nagroda książkowa

Patrycja Kozik kl. II a gimnazjum – dyplom laureata

Lidia Pająk kl. II a gimnazjum – dyplom laureata

Bogdan Zawierucha kl. II a gimnazjum – dyplom laureata

Albert Mastrowski kl. VII b – dyplom laureata

Igor Gaża kl. II a gimnazjum – dyplom wyróżnienia

Zofia Pasternak kl. II a gimnazjum – dyplom wyróżnienia

Filip Bolek kl. V a – dyplom wyróżnienia

Marta Jedlińska kl. V c – dyplom wyróżnienia

Zuzanna Stalmach kl. VII d – dyplom wyróżnienia

Natalia Ingram kl. VII b – dyplom wyróżnienia

Justyna Dzida kl. VII c – dyplom wyróżnienia

 

  1. Ogólnopolski Konkurs „Biblia i Przypowieści Biblijne” zorganizowany przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI z siedzibą w Warszawie.

 

Antoni Soloch kl. III b – wyróżnienie

 

  1. III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zrozumieć Niepełnosprawność” zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych przy Uzdrowisku Sp. z o. o. w Goczałkowicach – Zdroju.

 

Sonia Widz kl. I b – 3 miejsce

Zuzanna Hess kl. I b – wyróżnienie

 

  1. Konkurs plastyczny „Moja przygoda w muzeum 2018” w ramach Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży zorganizowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Muzeum Okręgowe w Toruniu. Eliminacje: Muzeum Zamkowe w Pszczynie.

 

Nagrody:

Bartłomiej Skipioł kl. I b, Nikola Morciniec kl. I b, Igor Kopeć kl. I b, Łukasz Moroń kl. III b, Kinga Gibas kl. III c, Martyna Przemyk kl. VI a

 

  1. VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” zorganizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Etap wojewódzki:

Nikola Morciniec kl. I b – 3 miejsce

Natalia Morciniec kl. I b – wyróżnienie

Zuzanna Hess kl. I b  – wyróżnienie

 

  1. Ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów – mieszkańców uzdrowisk pt. „Moje uzdrowisko” zorganizowany przez Urząd Miasta w Uniejowie.

 

Krzysztof Cebula kl. IV – nagroda specjalna

Gabriela Lip kl. IV – nagroda

 

  1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla szkół podstawowych zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia WOM
    w Częstochowie.

 

Julia Loska kl. III a gimnazjum – laureat konkursu

 

  1. Wojewódzki Konkurs „Wielka Liga Czytelników” organizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. J. Lompy w Katowicach.

 

Hanna Masny i Julia Wyrobek kl. V c – awans do półfinału

 

  1. „Konkurs Wiedzy Biblijnej” zorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Archidiecezjalnej
    w Katowicach i metodyka nauczania religii dekanatu pszczyńskiego.

 

Etap szkolny (awans do 2 etapu):

Albert Mastrowski kl. VII b – 1 miejsce

Miłosz Kędzior kl. VII d – 2 miejsce

Maria Dzida kl. VII d – 3 miejsce

Aleksandra Przybylska kl. V b – 4 miejsce

 

Awans do etapu diecezjalnego (3 etap):

Albert Mastrowski kl. VII b

 

  1. XX Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej.

 

Lidia Pająk kl. II a gimnazjum, Kacper Wojakiewicz kl. III a gimnazjum – awans do finału

 

  1. Międzygminny Konkurs Gwarowy „Pogodejmy po naszymu” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach – Zdroju i POPP w Pszczynie.

 

Kinga Gibas kl. III c – wyróżnienie III stopnia

Franciszek Blokesz kl. II a  – wyróżnienie III stopnia

 

  1. XXIII Międzygminny Konkurs Recytatorski „Jesteśmy Jedną Rodziną” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach – Zdroju.

 

Agata Kubica kl. V b – wyróżnienie II stopnia

Sonia Mendrok kl. VI b – wyróżnienie II stopnia

 

  1. Powiatowy Konkurs o Języku Polskim pt. „Z językiem polskim za pan brat” zorganizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie.

 

Julia Loska kl. III a gimnazjum – 1 miejsce

 

  1. Powiatowy Konkurs Filozoficzny pt. “Jak żyć?” organizowany przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

 

Lidia Pająk kl. II a gimnazjum – 3 miejsce

 

  1. Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego “Podróżowanie i turystyka” zorganizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łące.

 

Miriam Raczek kl. VI a – 1 miejsce

 

  1. VI Powiatowy Konkurs Fryzjerski zorganizowany przez Powiatowy Zespół Szkół nr 1 im. J. Bema
    w Pszczynie.

 

Justyna Dzida kl. VII c – 1 miejsce

 

  1. III Powiatowy Konkurs Plastyczny „A wiosna przyszła pieszo …” zorganizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Studzienicach.

 

Milena Kubulus kl. I b i Kinga Gibas kl. III c – 1 miejsce

Anna Guzik kl. I b i Igor Nowak kl. III c – 2 miejsce

Zuzanna Hess kl. I b, Oksana Niwińska kl. I d i Hanna Hlubek kl. III c – wyróżnienia

 

  1. Dekanalny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Polska rodziną silna” zorganizowany przez Parafię Podwyższenia Krzyża Świętego oraz Parafię Wszystkich Świętych w Pszczynie.

 

Wyróżnienia:

Kinga Gibas kl. III c, Amelia Żemła kl. III c, Kornelia Płoskonka kl. III c

 

  1. Gra Miejska poświęcona pamięci Jana Pawła II w Katowicach zorganizowana przez Wydział Katechetyczny Kurii Archidiecezji w Katowicach oraz Funkcję Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 

Marta Predecka, Sonia Mendrok, Natalia Chudek i Krzysztof Świerczek z kl. VI b – 1 miejsce

 

  1. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Święta Bożego Narodzenia w moim domu, gminie, regionie – bożonarodzeniowa choinka” zorganizowany przez GOK w Goczałkowicach –

Nagrody:

Zuzanna Hess kl. I b, Kinga Gibas kl. III c, Zuzanna Stalmach kl. VII d, Magdalena Serafin kl. III a gimnazjum

Wyróżnienia:

Natalia Morciniec kl. I b, Julia Nowak kl. I b, Pola Swoboda kl. III c, Wiktor Chojecki kl. III c, Zuzanna Wyrobek kl. IV a, Wiktoria Kanik kl. IV a

 

  1. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Portret mojej mamy” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach – Zdroju.

 

Filip Kloc kl. I b – nagroda

Milena Kubulus kl. I b – nagroda

Nikola Morciniec kl. I b – wyróżnienie

Kacper Kaźmierczak kl. II a – wyróżnienie

Igor Nowak kl. III c – wyróżnienie

Pola Swoboda kl. III c – wyróżnienie

Sebastian Mędrzak kl. III c – wyróżnienie

 

  1. Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego „Primary School Tournament VI” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi w Pszczynie.

 

Błażej Balcerowski kl. III c – 6 miejsce

 

  1. Gminne Dyktando o tytuł Bezbłędnej Rodziny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1
    w Goczałkowicach – Zdroju.

 

Rodzina Jankowskich – 1 miejsce

Rodzina Mączewskich – 2 miejsce

Rodzina Rudzińskich – 3 miejsce

 

  1. II Międzyszkolny Konkurs Układów Tanecznych zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 8
    w Rudołtowicach.

 

Zespół ” Crazy up” ze SP – 1 Goczałkowice – Zdrój – 2 miejsce

 

  1. Powiatowo – Rejonowe Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne na stadionie ISKRA w Pszczynie zorganizowane przez Śląski Szkolny Związek Sportowy.

 

Dziewczęta SP – 1 Goczałkowice – Zdrój – 3 miejsce

 

  1. Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt na szczeblu powiatowym zorganizowany prze Szkołę Podstawową nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju oraz GOSiR Goczałkowice – Zdrój.

 

Dziewczęta SP – 1 Goczałkowice – Zdrój (gimnazjum) – 1 miejsce

 

  1. Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Mini Piłce Ręcznej w klasyfikacji dziewcząt w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2017/2018 zorganizowany przez POSiR w Pszczynie pod patronatem Starosty Pszczyńskiego, Szkołę Podstawową nr 1
    w Goczałkowicach – Zdroju oraz GOSiR w Goczałkowicach – Zdroju.

 

Dziewczęta SP – 1 Goczałkowice – Zdrój – 3 miejsce

 

  1. Powiatowe Zawody w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 w Pawłowicach oraz Śląski Szkolny Związek Sportowy.

 

Dziewczęta SP – 1 w Goczałkowicach – Zdroju – 3 miejsce

 

 

  1. Rejonowe Zawody: „Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt” zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju.

 

Dziewczęta SP – 1 w Goczałkowicach – Zdroju – 2 miejsce

 

  1. XVIII Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” zorganizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej.

 

Reprezentacja chłopców w kategorii U-12 – 1 miejsce i awans do etapu wojewódzkiego

Reprezentacja dziewcząt w kategorii U-12  – 1 miejsce i awans do etapu wojewódzkiego

 

  1. Powiatowe Zawody Koszykówki Chłopców w Pawłowicach.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju – 1 miejsce

 

  1. IX Mikołajkowy Turniej Futsalu Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowany przez GOSiR w Goczałkowicach – Zdroju.

 

Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju – 2 miejsce

 

  1. Szkolny konkurs historyczny dla klas VI – III gimnazjum “Polskie powstania narodowowyzwoleńcze w XVIII i XIX wieku”.

 

Kajetan Uziałko kl. VII d – 1 miejsce

Albert Mastrowski kl. VII b – 2 miejsce

Hubert Głąbek kl. III c gimnazjum – 3 miejsce

 

  1. Szkolny Konkurs o Tytuł „Humanisty Roku 2017/2018”.

 

Weronika Furman kl. III c gimnazjum – 1 miejsce

Sara Wyrobek kl. III c – gimnazjum – 2 miejsce

Mikołaj Kisiała kl. III a gimnazjum – 3 miejsce

Paulina Kijek kl. III c gimnazjum – wyróżnienie

Ewa Wrona kl. III c gimnazjum – wyróżnienie

Patryk Bryndza kl. II b – gimnazjum – wyróżnienie

 

  1. Szkolny Konkurs Recytatorski „W krainie zwierząt”.

 

Klasy I – II:

Adrianna Ryguła kl. I d – 1 miejsce

Franciszek Blokesz kl. II a – 2 miejsce

Filip Wandzel kl. I a – 3 miejsce

Nikola Morciniec kl. I b – wyróżnienie

Klasy III:

Pola Swoboda kl. III c – 1 miejsce

Julia Manowska kl. III a – 2 miejsce

Michalina Mola kl. III a – 3 miejsce

Jan Pasternak kl. III b – wyróżnienie

 

  1. Szkolny Konkurs Recytatorski „Miłość niejedno ma imię”.

 

Maja Barczyk kl. II b gimnazjum – 1 miejsce

Kacper Wojakiewicz kl. III a gimnazjum – 2 miejsce

Sandra Stefaniak kl. II c gimnazjum – 3 miejsce

Sandra Siuta kl. VII a – wyróżnienie

Zofia Pasternak kl. II a gimnazjum – wyróżnienie

 

 

 

  1. Szkolny Konkurs Recytatorski „Jesteśmy Jedną Rodziną” dla uczniów klas V – VI.

 

Agata Kubica kl. V b – 1 miejsce

Sonia Mendrok kl. VI b – 2 miejsce

Klaudia Drobińska kl. VI b – wyróżnienie

Miriam Raczek kl. VI a – wyróżnienie

 

  1. Szkolne Dyktando Dla Najmłodszych.

 

Klasy Pierwsze:

Oksana Niwińska kl. I d – 1 miejsce

Julia Nowak kl. I b – 2 miejsce

Filip Wandzel kl. I a – 3 miejsce

Klasy drugie:

Szymon Jankowski kl. II a – 2 miejsce

Franciszek Blokesz kl. II a – 3 miejsce

Klasy trzecie:

Patryk Latocha kl. III b – 1 miejsce

Tymoteusz Głuch kl. III b – 2 miejsce

Igor Nowak kl. III c – 3 miejsce

 

  1. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Master of English 2017”.

 

Klasy czwarte:

Paula Rakowska – Sissuh  kl. IV b – zwycięzca

Klasy piąte:

Natalia Maroszek kl. V c – zwycięzca

Klasy szóste:

Agata Zipser kl. VI b – zwycięzca

 

  1. Szkolny Konkurs Czytelniczy „Czy znasz twórczość Małgorzaty Musierowicz?”.

 

Magdalena Słomka kl. II a gimnazjum – 1 miejsce

Szymon Wyrobek kl. III b gimnazjum – 2 miejsce

Tymoteusz Młodzik kl. VII a – 3 miejsce

 

  1. Całoroczny Szkolny Konkurs „Zostań czytelnikiem miesiąca/semestru/roku szkolnego”.

 

Klasy I – III

Szymon Jankowski kl. II a i Kryspin Szweda kl. III a – czytelnik roku szkolnego 2017/2018

Klasy IV – VI

Maria Blokesz kl. IV b – czytelnik roku szkolnego 2017/2018

 

  1. Szkolny konkurs „Szukam – znajduję” – wyszukiwanie informacji w słownikach, encyklopediach
    i książkach popularnonaukowych.

 

Klasy czwarte:

Paula Rakowska – Sissuh kl. IV b i Milena Becher kl. IV c – 1 miejsce

Klasy piąte i szóste:

Natalia Maroszek kl. V c – 1 miejsce

 

  1. Szkolny konkurs czytelniczy „Sposób na Elfa”.

 

Emilia Głąb kl. IV b – zwycięzca

 

 

 

 

 

  1. Szkolny Konkurs Gwarowy

 

Klasa I

Florian Bałuch kl. I a – 1 miejsce

Antonina Dzida kl. I d – 2 miejsce

Kamil Sojka kl. I c – 3 miejsce

Klasa II

Franciszek Blokesz kl. II a – 1 miejsce

Klasa III

Kinga Gibas kl. III c – 1 miejsce

Zuzanna Waliczek – Radziszewska kl. III c – 2 miejsce

Zofia Sędłak kl. III d – 3 miejsce

 

  1. Szkolny Konkurs Plastyczno – Graficzny na Ekslibris Biblioteki.

 

Magdalena Serafin kl. III a gimnazjum – 1 miejsce/ Grand Prix

Wyróżnienia:

Michał Hochuł kl. II c gimnazjum, Alicja Prasek kl. II b gimnazjum, Jakub Bartnik kl. III d gimnazjum

 

  1. Szkolny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel miś”.

 

Nagrody:

Kacper Kaźmierczak kl. I b, Julia Nowak kl. I b, Mateusz Pitlok kl. I b, Jakub Serafin kl. I c, Franciszek Blokesz kl. II a, Jan Szpejna kl. III a, Lena Helik kl. III b, Mikołaj Marchacz kl. III c,

Wyróżnienia:

Patryk Grzyb kl. I b, Natalia Morciniec kl. I b, Bartłomiej Czerwiński kl. I b, Bartosz Suchwałko kl. I c, Oliwier Piłatyk kl. I c, Wojciech Jarząbek kl. I c, Adrian Ryguła kl. I d, Nina Tychowicz kl. I d, Emilia Wróbel kl. I d, Jakub Świerczek kl. I d, Nikodem Kubański kl. II a, Amelia Brzęczek kl. II a, Martyna Jasiek kl. III a, Mateusz Banasik kl. III b, Aneta Kubica kl. III b, Tymoteusz Głuch kl. III b, Pola Swoboda kl. III c, Kinga Gibas kl. III c, Wiktor Chojecki kl. III c, Hanna Hlubek kl. III c, Wiktor Gandor kl. III c, Zuzanna Matula kl. III c, Arkadiusz Czerwiński kl. III c.

 

  1. Szkolny Konkurs Plastyczny „Pocztówka z wakacji”.

 

Natalia Morciniec kl. I b, Nikola Morciniec kl. I b, Hanna Ber kl. I c – 1 miejsce

Oksana Niwińska kl. I d , Patryk Grzyb kl. I b – 2 miejsce

Stanisław Lis kl. I b, Jakub Świerczek kl. I d – 3 miejsce

Wyróżnienia:

Zofia Matonog kl. I a, Lena Flajszak kl. I a, Jagoda Sikora kl. I c, Martyna Jasiek kl. III a, Olivier Piłatyk kl. I c, Adriannna Ryguła kl. I d

 

  1. Szkolny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel pies”,

 

Wyróżnienia:

Zuzanna Hess kl. I b, Julia Nowak kl. I b, Kinga Gibas kl. III c, Zuzanna Matula kl. III c, Igor Nowak kl. III c, Emilia Głąb kl. IV b, Agata Zipser kl. VI b

 

  1. Szkolny Turniej Mini Piłki Nożnej klas II i III.

 

Klasa III c – 1 miejsce

Klasa III d – 2 miejsce

Klasa III b – 3 miejsce

 

  1. Mikołajkowe Zawody Pływackie dla uczniów klas I – II.

 

Klasa 1

Nikola Brudek kl. I c – 1 miejsce

Oksana Niwińska kl. I d – 2 miejsce

Maria Leśniak kl. I d – 3 miejsce

Mikołaj Kabocik kl. I c – 1 miejsce

Jakub Serafin kl. I c – 2 miejsce

Stanisław Góra kl. I d – 3 miejsce

Klasa 2

Amelia Brzęczek kl. II a – 1 miejsce

Lena Wróbel kl. II a – 2 miejsce

Natalia Englisz kl. II a – 3 miejsce

Nikodem Kubański kl. II a – 1 miejsce

Piotr Niemczyk kl. II a – 2 miejsce

Franciszek Blokesz kl. II a – 3 miejsce

 

  1. Mikołajkowe Zawody Pływackie dla uczniów klas III i starszych.

 

Styl klasyczny

Ignacy Załucki kl. IV a, Szymon Kurzyca kl. IV d, Marcel Helik kl. V a, Maciej Suchodolsi kl. VII d, Ryszard Górczak kl. VII c, Mikołaj Brudek kl. III c gimnazjum – 1 miejsce

Arkadiusz Czerwiński kl. III c, Miłosz Mruszczyk kl. IV c, Filip Zembrzuski kl. VI a, Krystian Kędzior kl. VI b, Adrian Woźnica kl. VII a, Stanisław Pasternak kl. III a gimnazjum – 2 miejsce

Maciej Kwapiński kl. V b, Maksymilian Brzęczek kl. VII b, Kacper Wojakiewicz kl. III a gimnazjum – 3 miejsce

 

Maja Skipioł kl. IV b, Marta Włodek kl. IV d, Natalia Maroszek kl. V c, Sandra Siuta kl. VII a, Aleksandra Hyła kl. VII a, Marta Adamczyk kl. III a gimnazjum – 1 miejsce

Lena Helik kl. IV, Paulina Paszek kl. IV c, Hanna Masny kl. V c, Oliwia Jarząbek kl. VII a, Natalia Puczka kl. VII a, Nikola Kieloch kl. II c gimnazjum – 2 miejsce

Gaja Iwan kl. IV a, Roksana Romańska kl. IV c, Oliwia Marszałek kl. VII a, Karolina Sojka kl. III a gimnazjum – 3 miejsce

 

Styl grzbietowy

Jakub Skipioł kl. IV, Pojda Patryk kl. IV c , Filip Zambrzuski kl. VI a, Grygier Oliwier kl. VII d, Rafał Cebula kl. VII a, Mikołaj Kisiała kl. III a gimnazjum – 1 miejsce

Radosław Bolek kl. IV a, Patryk Droździk kl. IV, Adam Górczak kl. VI b, Jakub Ryłko kl. V, Tymoteusz Młodzik kl. VII a, Kamil Herma kl. VII a, Jakub Pelka kl. III a gimnazjum – 2 miejsce

Ignacy Załucki kl. IV a, Eryk Czub kl. IV, Patryk Grygierczyk kl. V, Maciej Suchodolski kl. VII d, Jakub Kiecok kl. VII a, Stanisław Pasternak kl. III a gimnazjum – 3 miejsce

 

Paula Rakowska – Sissuh kl. IV b, Kużdżał Alicja kl. V b, Jowita Szweda kl. VI a, Sandra Siuta kl. VII a, Klaudia Zorembska kl. VII c, Aleksandra Brauntsch kl.  III c gimnazjum – 1 miejsce

Emilia Dzida kl. IV a, Katarzyna Białas kl. V, Agata Maćkowska kl. VI a, Oliwia Jarząbek kl. VII a, Natalia Puczka kl. VII a, Emilia Psik kl. III a gimnazjum – 2 miejsce

Wiktoria Kanik kl. IV a, Magdalena Korczyk kl. V, Patrycja Kozik kl. VI b, Natalia Ingram kl. VII b, Martyna Hojka kl. VII b, Patrycja Kozik kl. II a gimnazjum – 3 miejsce

 

Styl dowolny

Jakub Skipioł kl. IV b, Nikodem Porwit kl. V b, Przemysław Spyra kl. VI b, Oliwier Grygier kl. VII d, Jakub Strządała kl. VII a, Kacper Englisz kl. II a gimnazjum – 1 miejsce

Radosław Bolek kl. IV a, Kacper Sosna kl. IV d, Jakub Grygierczyk kl. VI b, , Tymoteusz Młodzik kl. VII a, Ryszard Górczak kl. VII c, Mikołaj Kisiała kl. III a gimnazjum – 2 miejsce

Paweł Dzida kl. III a, Patryk Pojda kl. IV c, Maciej Kwapiński kl. V b, Maciej Michalski kl. VI a, Rafał Cebula kl. VII a, Jakub Pelka kl. III c gimnazjum – 3 miejsce

 

Emilia Dzida kl. IV a, Alicja Kużdżał kl. V b, Jowita Szweda kl. VI a, Karolina Kolon kl. VII b, Aleksandra Hyła VII a, Natalia Szendzielorz kl. III c gimnazjum – 1 miejsce

Paula Rakowska – Sissuh kl. IV b, Magdalena Korczyk kl. IV d, Milena Ogierman kl. V c, Patrycja Wróbel kl. VII a, Klaudia Zorembska kl. VI c, Emilia Chlebek kl. III a gimnazjum – 2 miejsce

Marta Maroszek kl. IV a, Katarzyna Białas kl. IV d, Natalia Maroszek kl. V c, Natalia Ingram kl. VII b, Marta Adamczyk kl. III a gimnazjum – 3 miejsce

 

 

Styl motylkowy

Marcel Helik kl. V a, Jakub Strządała kl. VII a, Kacper Englisz kl. II a gimnazjum – 1 miejsce

Maksymilian Brzęczek kl. VII b, Mikołaj Brudek kl. III c gimnazjum – 2 miejsce

 

Milena Ogierman kl. V c, Karolina Kolon kl. VII b, Natalia Szendzielorz kl. III c gimnazjum – 1 miejsce

Anna Kozik kl. VII d, Aleksandra Brauntsh kl. III c gimnazjum – 2 miejsce

Ewa Wrona kl. III c gimnazjum – 3 miejsce

 

  1. Szkolna zbiórka makulatury

 

Klasa VI b – 1 miejsce

Klasa III d – 2 miejsce

Klasa IV c – 3 miejsce

Comments are closed.