Laureaci konkursów 2015/2016

Lista laureatów konkursów szkolnych i pozaszkolnych

w roku szkolnym 2015/2016

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” zorganizowany przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów – JERSZ

 

Martyna Hojka kl. V b – dyplom laureata – 1 miejsce w kraju

Patrycja Kozik kl. VI b – dyplom laureata – 1 miejsce w kraju

Justyna Dzida kl. V c – dyplom za bardzo dobry wynik – 3 miejsce w województwie

Antoni Pękała kl. V b – dyplom za bardzo dobry wynik

Anna Jankowska kl. VI b – dyplom za bardzo dobry wynik

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” zorganizowany przez firmę edukacyjną „Łowcy talentów – Jersz” z siedzibą w Obornikach Śląskich

 

Matra Predecka kl. IV b – dyplom laureata

Justyna Dzida kl. V c – dyplom laureata

Patrycja Kozik kl. VI b – dyplom laureata

Martyna Hojka kl. V b – dyplom za bardzo dobry wynik

Natalia Ingram kl. V b – dyplom za bardzo dobry wynik

Emilia Paszek kl. V c – dyplom za bardzo dobry wynik

Maciej Suchodolski kl. V d – dyplom za bardzo dobry wynik

Anna Jankowska kl. VI b – dyplom za bardzo dobry wynik

Adam Ingram kl. V b – dyplom za dobry wynik

Grzegorz Machoń kl. VI a – dyplom za dobry wynik

 

  1. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus – język angielski” zorganizowana przez firmę „Olimpus” z siedzibą w Warszawie

 

Artur Kużdżał kl. VI a – dyplom laureata

 

  1. Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna zorganizowana przez firmę „Olimpus”
    z siedzibą w Warszawie

 

Anna Jankowska kl. VI b – dyplom laureata

Lidia Pająk kl. VI c – dyplom laureata

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” dla szkół podstawowych zorganizowany przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców pod patronatem Wydziału Fizyki, Astronomii
    i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego z siedzibą w Krakowie

 

Marta Predecka kl. IV b – wyróżnienie

Albert Mastrowski kl. V b – wyróżnienie

 

  1. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Moja przygoda w muzeum” zorganizowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Muzeum Okręgowe w Toruniu.

 

Eliminacje wstępne: Muzeum Zamkowe w Pszczynie.

 

Wiktoria Hochuł kl. VI b – 3 miejsce

Wyróżnienia:

Maria Blokesz kl. II b, Julia Bolek kl. II b, Karol Stalmach kl. II b, Anna Białas kl. VI a, Patrycja Kurtok kl. V d, Witold Wojtyła kl. V c, Katarzyna Wyrobek kl. V a

 

  1. III Ogólnopolski Konkurs Historyczny “Klio 2015” – Wielcy Polacy zorganizowany przez Centrum Edukacji Historycznej „KLIO ” z siedzibą w Wałbrzychu

 

Kategoria – Test

Albert Mastrowski kl. V b – 1 miejsce w szkole

 

Kategoria – Praca Plastyczna

Oliwia Ryłko kl. VI c – 1 miejsce w szkole

 

  1. „Konkurs Wiedzy Biblijnej” – etap szkolny zorganizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Archidiecezjalnej w Katowicach i metodyka nauczania religii dekanatu pszczyńskiego

 

Awans do etapu rejonowego:

Albert Mastrowski kl. V b, Lidia Pająk kl. VI c, Anna Jankowska kl. VI b

 

  1. Międzygminny Konkurs Recytatorski „Jesteśmy jedną rodziną” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach – Zdroju.

 

Albert Mastrowski kl. V b  – wyróżnienie

Zofia Pasternak kl. VI a – wyróżnienie

 

  1. Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego o tytuł „Mistrza Polszczyzny” zorganizowany przez Katolickie Gimnazjum w Czechowicach – Dziedzicach pod patronatem Burmistrza Czechowic – Dziedzic.

 

Anna Jankowska kl. VI b – nagroda za 5 miejsce

 

  1. Międzygminny Konkurs Gwarowy „Pogodejmy po naszymu” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach – Zdroju i POPP w Pszczynie

 

Emilia Wirkus kl. III b – wyróżnienie II stopnia

Mateusz Kotas kl. II c – wyróżnienie II stopnia

 

  1. Konkurs recytatorski „Poezja dla mamy i taty” zorganizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi CETIR w Goczałkowicach – Zdroju oraz Śląskie Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka

 

Paula Rakowska – Sissuh kl. II b – 2 miejsce w kategorii klas II

Agata Kubica kl. III b – 2 miejsce w kategorii klas III

 

  1. Gminne Dyktando o tytuł Bezbłędnej Rodziny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1
    w Goczałkowicach – Zdroju

 

Rodzina Świerczek – 1 miejsce

 

  1. XIV Przegląd Piosenki Ekologicznej i Turystycznej “Z Przyrodą na Ty” zorganizowany przez POPP w Pszczynie

 

Paulina Miedziok kl. IV a – 3 miejsce

Małgorzata Gorzelak kl. VI b – 3 miejsce oraz nagroda publiczności (I miejsce)

 

  1. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Święta Bożego Narodzenia w moim domu, gminie, regionie – 2015” zorganizowany przez GOK w Goczałkowicach – Zdroju

 

Nagroda:

Igor Nowak kl. I c, Emilia Głąb kl. II b

 

Wyróżnienia:

Amelia Żemła kl. I c, Krzysztof Cebula kl. II b, Dawid Gondzik kl. II b, Martyna Smołka kl. II b, Maria Blokesz kl. II b

 

  1. Konkurs plastyczny dla szkół podstawowych “Francuski – dlaczego nie?” na X Powiatowym Dniu Frankofonii zorganizowany przez I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie wraz
    z Delegacją Wspólnoty Francuskiej Belgii, Regionu Walonii, Instytutem Francuskim w Polsce, Polskim Stowarzyszeniem Europa Języków i Kultur, oraz wydawnictwem Hachette Polska.

 

Aleksandra Goleń kl. V c – 1 miejsce

 

  1. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bezpieczne zabawy zimowe” zorganizowany przez ZSP
    w Studzienicach w ramach realizacji programu „Bezpiecznie wędrujemy przez cztery pory roku”.

 

Nagrody:

Kornelia Płoskonka kl. I c, Anna Pastuszka kl. III c, Maja Skipioł kl. II b, Krzysztof Cebula kl. II b, Michał Góra kl. II b, Miłosz Mruszczyk kl. II c,

Wyróżnienia:

Sandra Lasek kl. II d, Natalia Niemczyk kl. II b, Martyna Żemła kl. II b, Maria Blokesz kl. II b

 

  1. Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „Bezpieczne Ferie!” zorganizowany przez Starostę Pszczyńskiego we współpracy z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie oraz z Komendantem Powiatowym Policji w Pszczynie

 

Etap szkolny:

Paula Rakowska – Sissuh kl. II b – 1 miejsce

Julia Bolek kl. II b – 2 miejsce

Kornelia Płoskonka kl. I c – 3 miejsce

 

  1. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny – „Pisanka wielkanocna 2016” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach – Zdroju

 

Wyróżnienia:

Zuzanna Matula kl. I c, Igor Nowak kl. I c, Karolina Żemła kl. V d

 

  1. Regionalny Konkurs Plastyczny „Zwierzęta wokół nas” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Czechowicach – Dziedzicach

 

Kinga Gibas kl. I c – wyróżnienie

 

  1. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Portret mojej mamy” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach – Zdroju

 

Mateusz Gajewski kl. II b – nagroda

Emilia Głąb kl. II b – wyróżnienie

Tymon Kloc kl. II b – wyróżnienie

 

  1. Szkolny Konkurs Gwarowy zorganizowany przez Katarzynę Sektę i Gabrielę Król

 

Klasa I

Aneta Kubica kl. I b – 1 miejsce

Kornelia Płoskonka kl. I c – 2 miejsce

Michał Machna kl. I d – 3 miejsce

Klasa II

Mateusz Kotas kl. II c – 1 miejsce

Marta Włodek kl. II d – 2 miejsce

Michalina Hojka kl. II b  – 3 miejsce

Klasa III

Emilia Wirkus kl. III b – 1 miejsce

Laura Furczyk kl. III c – 2 miejsce

Maciej Król kl. III a – 3 miejsce

 

  1. Szkolny konkurs plastyczny „Moja ulubiona książka” zorganizowany przez Ilonę Szwedę

 

Maja Uziałko kl. III b, Sandra Siuta kl. V a, Nicola Bończak kl. V b, Emilia Paszek kl. V c, Magdalena Kolny kl. V d – nagrody

 

  1. Szkolny konkurs plastyczny „Ja i mój miś” zorganizowany przez Elżbietę Beczałę oraz Magdalenę Kłakus

 

Nagrody:

Jan Szpejna kl. I a, Natalia Dzienisz kl. I b, Kornelia Płoskonka kl. I c, Emilia Głąb kl. II b, Krzysztof Cebula kl. II b, Natalia Niemczyk kl. II b, Oliwia Machalica kl. III b, Natalia Nikiel kl. III b

Wyróżnienia:

Martyna Jasiek kl. I a, Lena Helik kl. I b, Kinga Gibas kl. I c, Pola Swoboda kl. I c, Szymon Żmij kl. I c, Wiktor Chojecki kl. I c, Amelia Żemła kl. I c, Bartłomiej Mrzyk kl. I d, Maciej Grzyb kl. II a, Martyna Żemła kl. II b, Paula Rakowska – Sissuh kl. II b, Maksymilian Seredyński kl. II, Maja Siedlaczek kl. II b, Jakub Skipioł kl. II b, Martyna Smołka kl. II b, Milena Becher kl. II c, Wojciech Kędzior kl. II c, Aleksandra Manowska kl. III b

 

  1. Szkolny konkurs plastyczny „Pani Jesień” zorganizowany przez nauczycieli świetlicy

 

Natalia Dzienisz kl. I b – 1 miejsce

Wiktoria Janecka kl. I b – 2 miejsce

Maria Blokesz kl. II b – 3 miejsce

 

wyróżnienia:

Igor Nowak i Piotr Firganek kl. I c, Pola Swoboda kl. I c, Kinga Gibas kl. I c, Michalina Mola kl. I d, Dawid Gondzik kl. II b, Michał Góra kl. II b, Michalina Hojka kl. II b, Martyna Żemła kl. II b, Wojciech Kędzior kl. II c, Julia Tychowicz kl. II c, Aleksandra Manowska kl. III b, Artur Wysoczański i Maksymilian Maćkowski kl. III a

 

  1. Szkolny Konkurs Historyczny „Potyczki z Klio i Aresem” zorganizowany przez Agnieszkę Jeruzel i Stanisława Golę

 

Anna Jankowska kl. VI b – 1 miejsce

Albert Mastrowski kl. V b – 2 miejsce

Marta Predecka kl. IV b – 3 miejsce

 

  1. Szkolne Dyktando Dla Najmłodszych zorganizowane przez Elżbietę Beczałę

 

Klasy pierwsze:

Arkadiusz Moń kl. I c – 1 miejsce

Lena Gibas kl. I d – 2 miejsce

Martyna Jasiek kl. I a – 3 miejsce

Klasy drugie:

Marta Maroszek kl. II a – 1 miejsce

Szymon Kurzyca kl. II d – 2 miejsce

Anna Mrowiec kl. II d – 3 miejsce

Klasy trzecie:

Zuzanna Wilczek kl. III c – 1 miejsce

Natalia Maroszek kl. III c – 2 miejsce

Oliwia Machalica kl. III b – 3 miejsce

 

  1. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Master of English 2016” zorganizowany przez zespół przedmiotowy języków obcych

 

Klasy czwarte:

Marta Predecka kl. IV b – 1 miejsce

Jakub Kubski kl. IV a – 2 miejsce

Jakub Ryłko kl. IV b – 3 miejsce

Klasy piąte:

Albert Mastrowski kl. V b – 1 miejsce

Kajetan Uziałko kl. V d – 2 miejsce

Martyna Hojka kl. V b – 3 miejsce

Klasy szóste:

Patrycja Kozik kl. VI b – 1 miejsce

Alicja Prasek kl. VI b – 2 miejsce

Anna Jankowska kl. VI b – 3 miejsce

 

  1. Całoroczny szkolny konkurs „Czytelnik roku” zorganizowany przez Ilonę Szwedę

 

Kryspin Szweda kl. I a – czytelnik roku w kategorii klas I – III

Jowita Szweda kl. IV a – czytelnik roku w kategorii klas IV – VI

Nagrody za wzorowe czytelnicwo:

Lena Gibas kl. I d, Hanna Młodzik kl. I d, Julia Frątczak kl. II a, Gabriela Lip kl. II a, Zuzanna Wyrobek kl. II a, Emilia Głąb kl. II b, Michalina Hojka kl. II b, Natalia Niemczyk kl. II b, Maja Skipioł kl. II b, Aleksandra Przybylska kl. III b, Julia Żemła kl. III b, Natalia Maroszek kl. III c, Zuzanna Waliczek kl. III c, Agata Maćkowska kl. IV a, Sandra Siuta kl. V a

 

  1. Szkolny konkurs „Szukam – znajduję” – wyszukiwanie informacji w słownikach, encyklopediach i książkach popularnonaukowych zorganizowany przez Ilonę Szwedę

 

Klasy czwarte:

Oliwia Głogowska kl. IV b i Klaudia Odrobińska kl. IV b – 1 miejsce

Paulina Kozik kl. IV b – 2 miejsce

Karolina Kopeć kl. IV b

Klasy piąte:

Oliwia Marszałek kl. V a i Bożena Pudełko kl. V b – 1 miejsce

Noemi Białas kl. V b – 2 miejsce

Klasy szóste:

Zofia Pasternak kl. VI a i Patrycja Kozik kl. VI b – 1 miejsce

 

  1. Szkolny konkurs matematyczny dla klas II „Potyczki matematyczne” zorganizowany przez Iwonę Jóźwik i Izabelę Kowalską

 

Szymon Kurzyca i Marta Bratek z kl. II d – zwycięzcy

 

  1. Szkolny konkurs plastyczny „Kocham zdrowie” zorganizowany przez Izabelę Lemańską
    i Magdalenę Kłakus

 

Wyróżnienia:

Hanna Hlubek kl. I c, Hanna Młodzik kl. I d, Emilia Głąb kl. II b, Jakub Skipioł kl. IIb, Michalina Hojka kl. II b, Krzysztof Cebula kl. II b, Maria Blokesz kl. II b, Dawid Gondzik kl. II b, Julia Tychowicz kl. II c

 

 

 

 

 

  1. Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Stars 2016” zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego

 

Sandra Stefaniak kl. VI b – 1 miejsce

Patrycja Kozik, Małgorzata Gorzela, Alicja Prasek, Sandra Stefaniak, Anna Jankowska VI b –
2 miejsce

Maja Barczyk, Lidia Pająk – 3 miejsce

 

  1. VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP w piłce nożnej w kategorii dziewcząt starszych zorganizowany przez Szkolny Związek Sportowy oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki – etap gminny

 

Reprezentacja klas 6 – 3 miejsce

  1. Wiosenna edycja Czwartków Lekkoatletycznych zorganizowany przez Fundację Polskiej Lekkiej Atletyki oraz Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży”.

 

Michał Żmij kl. V d – 3 miejsce w biegu na 60 m

 

  1. Drużynowe Zawody Pływackie Szkół Podstawowych zorganizowane przez Zespół Szkół Rolniczych w Pszczynie oraz Szkolny Związek Sportowy

 

ETAP REJONOWY:

Drużynowo dziewczęta:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju – 1 miejsce

Drużynowo chłopcy:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju – 5 miejsce

 

Indywidualnie dziewczęta:

Jowita Szweda kl. IV a – 1miejsce 50 m dowolny

Karolina Kolon kl. V b – 1 miejsce 50 m dowolny

Milena Ogierman kl. III b – 3 miejsce 50 m grzbietowy

Oliwia Jarząbek kl. V c – 2 miejsce 50 m grzbietowy

Sandra Siuta kl. – 1 miejsce 50 m klasyczny

Sztafeta dziewcząt 4×50 m dowolny 1 miejsce w składzie: Siuta, Szweda, Kolon, Ogierman

Aleksandra Gola kl. VI a – 1 miejsce 50 m dowolny

Patrycja Kozik kl. VI a – 3 miejsce 50 m dowolny

Zofia Pasternak VI a – 3 miejsce 50 m klasyczny

Aleksandra Hyła kl. V a – 2 miejsce motylkowy

Zuzanna Famulok kl. VI b – 1 miejsce motylkowy

Sztafeta 4×50 m zmienny 2 miejsce w składzie: Famulok, Hyła, Pasternak, Gola

Indywidualnie chłopcy:

Tymoteusz Młodzik kl. V a – 3 miejsce 50 m dowolny

Patryk Grygierczyk kl. III a – 1 miejsce 50 m grzbietowy

Oliwier Grygier kl. V d – 3 miejsce 50 m grzbietowy

Kacper Englisz kl. VI c – 3 miejsce 50 m klasyczny

Jakub Strządała kl. V a – 1 miejsce 50 m motylkowy

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI:

Drużynowo dziewczęta – 13 miejsce

 

Indywidualnie:

Jowita Szweda kl. IV a – 2 miejsce 50 m dowolny

Zuzanna Famulok kl. VI b – 3 miejsce 50 m motylkowy

 

 

 

 

  1. Szkolny Turniej Mini Piłki Nożnej klas II i III zorganizowany przez Janusza Młodzika

 

Klasa III a – 1 miejsce

Klasa II d – 2 miejsce

Klasa III a – 3 miejsce

 

  1. Mikołajkowe Zawody Pływackie dla uczniów klas I – II zorganizowane przez Joannę Furczyk

 

Klasa 1

Styl dowolny

Kinga Gibas kl. I c – 1 miejsce

Antonina Komendera kl. I b – 2 miejsce

Lena Gibas kl. I d – 3 miejsce

 

Stanisław Duda kl. I d – 1 miejsce

Michał Machna kl. I d – 2 miejsce

Jan Pasternak kl. I b – 3 miejsce

Klasa 2

Styl dowolny

Paula Rakowska – Sissuh kl. II b – 1 miejsce

Sandra Lasek kl. II d – 2 miejsce

Natalia Niemczyk kl. II b – 3 miejsce

 

Michał Góra kl. II b – 1 miejsce

Patryk Pojda kl. II c – 2 miejsce

Adrian Kokot kl. II d – 3 miejsce

 

Styl klasyczny

Marta Maroszek kl. II a – 1 miejsce

Wiktoria Kanik kl. II a – 2 miejsce

Marta Włodek kl. II d – 3 miejsce

 

Ignacy Załucki kl. II a – 1 miejsce

Szymon Kurzyca kl. II d – 2 miejsce

Jakub Skipioł kl. II b – 3 miejsce

 

Styl grzbietowy

Gaja Iwan kl. II a – 1 miejsce

Wiktoria Radosz kl. II a – 2 miejsce

Zuzanna Mateja kl. II a – 3 miejsce

 

Szymon Grzegorski kl. II a – 1 miejsce

Jakub Skipioł kl. II b – 2 miejsce

Radosław Bolek kl. II a – 3 miejsce

 

Styl motylkowy

Marta Maroszek kl. II a – 1 miejsce

Wiktoria Kanik kl. II a – 2 miejsce

Gaja Iwan kl. II a – 3 miejsce

 

Szymon Grzegorski kl. II a – 1 miejsce

Radosław Bolek kl. II a – 2 miejsce

 

 

 

  1. Mikołajkowe Zawody Pływackie dla uczniów klas III – VI zorganizowane przez Krzysztofa   Kuppera

Styl klasyczny

 

1 miejsce – Jakub Grygierczyk kl. IV b, Maciej Suchodolski kl. V d, Jakub Strządała kl. V a, Grzegorz Machoń kl. VI a

2 miejsce – Bartłomiej Kidziński kl. IV a, Kędzior Krystian kl. IV b, Borys Pyclik kl. V a, Oliwier Kaliszan kl. VI a

3 miejsce – Maciej Kwapiński kl. III a, Kajetan Uziałko kl. V d, Adrian Woźnica kl. V a

 

1 miejsce – Sandra Siuta kl. V a, Maroszek Natalia kl. V a, Zofia Pasternak kl. VI a, Anna Białas kl. VI a

2 miejsce – Zuzanna Czerwińska kl. III c, Karolina Kolon kl. V b, Hyła Aleksandra kl. V a, Małgorzata Gorzelak l. VI b

3 miejsce – Oliwia Marszałek kl. V a, Karolina Kowalik kl. VI a, Bogna Krzyżowska kl. VI c

 

Styl grzbietowy

 

1 miejsce – Filip Zembrzuski kl. IV b, Tymoteusz Młodzik kl. V a, Kamil Herma kl. V a, Jakub Frątczak kl. VI a

2 miejsce – Patryk Grygierczyk kl. III a, Oliwier Grygier kl. V d, Adrian Woźnica kl. V a, Artur Kużdżał kl. VI a

3 miejsce – Adam Górczak kl. IV b, Maciej Suchodolski kl. V d, Ryszard Górczak kl. V c, Grzegorz Machoń kl. VI a

1 miejsce – Jowita Szweda kl. IV a, Sandra Siuta kl. V a, Patrycja Kozik kl. VI, Bogna Krzyżowska kl. VI c

2 miejsce – Milena Ogierman kl. III a, Anna Kozik kl. V d, Martyna Hojka kl. V b, Karolina Kowalik kl. VI a

3 miejsce – Marianna Muszyńska kl. IV a, Oliwia Marszałek kl. V a, Martyna Długosz kl. V b

 

Styl dowolny

 

1 miejsce – Jakub Grygierczyk kl. IV b, Tymoteusz Młodzik kl. V a, Borys Pyclik kl. V a, Jakub Frątczak kl. VI a

2 miejsce – Filip Zembrzuski kl. IV a, Oliwier Grygier kl. V d, Konrad Zakluczyński kl. VI a, Kacper Englisz kl. VI c

3 miejsce – Patryk Grygierczyk kl. III a, Krystian Kędzior kl. IV b, Kornel Czwartek kl. VI a, Adrian Gardawski kl. VI c

 

1 miejsce – Jowita Szweda kl. IV a, Karolina Kolon kl. V b, Zuzanna Famulok kl. VI b, Zofia Pasternak kl. VI a

2 miejsce – Milena Ogierman kl. III c, Anna Kozik kl. V d, Klaudia Zorembska kl. V c, Aleksandra Gola kl. VI a

3 miejsce – Marta Predecka kl. IV b, Natalia Maroszek kl. V a, Agnieszka Piórecka kl. V d, Patrycja Kozik kl. VI b

 

Styl motylkowy

 

1 miejsce – Strządała Jakub kl. V a, Igor Świerczek kl. VI a

2 miejsce – Kacper Englisz kl. VI c, Kornel Czwartek kl. VI a

3 miejsce – Maksymilian Brzęczek kl. V b

 

1 miejsce – Aleksandra Hyła kl. V a, Zuzanna Famulok kl. VI b

2 miejsce – Aleksandra Gola kl. VI a

 

 

  1. Zbiórka makulatury

 

Klasa VI a – 1 miejsce

Klasa II c – 2 miejsce

Klasa I d – 3 miejsce


Powiatowy Turniej Gier i Zabaw Sportowych

11 grudnia 2015r. w hali sportowej w Suszcu odbył się Powiatowy Turniej Gier i Zabaw Sportowych. Uczniowie klas drugich i trzecich Szkół Podstawowych z  Suszca, Poręby, Łąki, Kobielic  oraz Goczałkowic – Zdroju rywalizowały w wyścigach rzędów. Uczniowie musieli się wykazać dużą szybkością, zwinnością, opanowaniem skakanki oraz celnością w rzutach do celu. Nasi uczniowie  zdobyli V miejsce.

 


 

Comments are closed.