DZIEŃ MISIA

Hura!!!

Dzień Pluszowego Misia!

Cieszymy się wszyscy dzisiaj!

W piątek 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione maskotki, które towarzyszyły im podczas zajęć, zabaw i wspólnych zdjęć. Tegoroczne obchody zadedykowaliśmy najpopularniejszemu misiowi, czyli Kubusiowi Puchatkowi. Dzieci przypomniały sobie niektóre przygody sympatycznego bajkowego bohatera i jego przyjaciół, słuchając fragmentów książki pt. „Kubuś Puchatek” A. A. Milne.

Ważnym punktem obchodów Dnia Misia było podsumowanie konkursu plastycznego pn. „Kubuś Puchatek z przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu”. Uczestnicy konkursu otrzymali słodką niespodziankę od kolegi z klasy trzeciej ubranego w charakterystyczny żółto – czerwony strój znanego misia łakomczuszka. Autorom najciekawszych prac, które wyróżniały się wkładem pracy uczniów, pomysłowością i estetyką oraz były zgodne z tematem konkursu, dyplomy wraz z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi wręczyła Pani Dyrektor Beata Smolarek. Wystawę niezwykle oryginalnych prac konkursowych wykonanych różnymi technikami można podziwiać na szkolnych korytarzach.

Dzień Misia, jak co roku, upłynął w naszej szkole w miłej, radosnej atmosferze.

E.B.