Kolejny wielki sukces uczennic koła tanecznego Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju i POPP

Uczennice SP1 w Goczałkowicach-Zdroju a zarazem uczestniczki koła tanecznego POPP zajęły I miejsce w VI Międzyszkolnym Przeglądzie Układów Tanecznych, który odbył się 29 kwietnia br. w SP w Rudołtowicach.

Grupa Jorgus zatańczyła w składzie: Zuzanna Czenczer, Olga Strzemczok, Zuzanna Maślorz, Rita Trzońska, Olga Białas, Łucja Bałuch, Laura Dąbrowska, Pola Myrda, Natalia Czenczer, Wanda Flajszak,  Julia Głąb, Agata Bolek, Marlena Łypaczewska.

Podczas turnieju jury oceniało występy formacji tanecznych składających się z uczniów szkół podstawowych w kategorii klas I-III i IV-VIII. Dziewczyny zachwyciły różnorodnością i oryginalnością choreografii. Bardzo ciekawym elementem występu był taniec z poikami w wykonaniu Poli Myrdy.

W nagrodę za zdobycie I miejsca formacja taneczna otrzymała: statuetkę, dyplom, medale oraz voucher na warsztaty taneczne.

Serdeczne gratulacje dla dziewcząt oraz ich instruktorki – Pani Gabrieli Wrzoł-Wójcikiewicz.
Jesteśmy dumni z Waszej pracy, zaangażowania i pasji do tańca.  Życzymy dalszych sukcesów!

 

Comments are closed.