Daily Archives: 3 listopada 2021

Święci są wśród nas – fotorelacja

Opublikowano w Newsy | Możliwość komentowania Święci są wśród nas – fotorelacja została wyłączona

GDY GAŚNIE PAMIĘĆ LUDZKA, DALEJ MÓWIĄ KAMIENIE – 13 GRUDNIA 1981 –  PAMIĘTAMY!

We wrześniu br. nasza szkoła włączyła się do projektu zorganizowanego przez Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Śląskie Centrum Wolności i Solidarności skierowanego do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa śląskiego. Głównym celem projektu jest przygotowanie dzieci i młodzieży do świadomego przeżywania 40-rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego.

Opublikowano w Newsy | Możliwość komentowania GDY GAŚNIE PAMIĘĆ LUDZKA, DALEJ MÓWIĄ KAMIENIE – 13 GRUDNIA 1981 –  PAMIĘTAMY! została wyłączona

Eko warsztaty w SP 1 w Goczałkowicach

Eko warsztaty w SP 1 w Goczałkowicach – czytaj

Opublikowano w Newsy | Możliwość komentowania Eko warsztaty w SP 1 w Goczałkowicach została wyłączona