Konsultacje

Konsultacje dla klas 4-7 od 1 czerwca 2020

Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmiot

Termin

Skipioł Ksenia Plastyka Środa 9.00-10.30
Baster Marcin Język polski Czwartek 8.00-9.30
Hanzlik Beata Język polski Czwartek 10.00-11.30
Kołacińska Anna Język polski Środa 8.00-9.30
Major Monika Język polski Wtorek 8.00-9.30
Iskrzycka Monika Matematyka Wtorek 10.00-11.00
Pala-Bałuch Agnieszka Matematyka Wtorek 10.00-11.00
Wojciechowska-Dudka Iwona Matematyka Wtorek 10.00-11.00
Zeman Dawid Matematyka Wtorek 10.00-11.00
Bienioszek Kamila Chemia Środa 9.30-10.30
Sobkowiak Jolanta Biologia Poniedziałek 10.30-11.30
Korzeniowska Maria J. angielski Piątek 8.55-9.40
Matuszczak-Machała Renata J. angielski Wtorek 8.00-9.40
Sławska Anna J. angielski Czwartek 11.30-13.00
Jeruzel Agnieszka J. angielski Czwartek 9.50-11.30
Kużdżał Joanna J. angielski Środa 10.00-12.00
Michalik Katarzyna J. niemiecki Środa 10.00.-11.00
Jeruzel Agnieszka Historia Czwartek 9.00-10.30
Szewczyk Ilona Historia Poniedziałek 9.00-10.30
Hanke Łukasz Doradztwo zawodowe Środa 8.45-9.30
Szłapa Sabina Religia Czwartek 8.00-9.00
Gryzełko Renata Religia Środa 8.00-9.30
Korzeniowski Wacław Fizyka Środa 9.00-9.45
Jarosz Piotr Informatyka Poniedziałek 8.00-9.00
Niwińska Agnieszka Informatyka Wtorek 11.00-12.00
Wąsik Barbara Wychowanie fizyczne / technika Poniedziałek 12.30-13.30
Firganek Jarosław Wychowanie fizyczne Środa 8.15-9.15
Machoń Eugeniusz Wychowanie fizyczne Środa 9.00-10.00
Kupper Krzysztof Wychowanie fizyczne Środa 8.00-9.00
Dąbkowski Piotr Wychowanie fizyczne Piątek 8.30-9.30
Dziedzic Joanna Wychowanie fizyczne Piątek 8.30-9.30
Pękała Sławosz Wychowanie fizyczne Piątek 9.30-10.30

 

Konsultacje dla klas 8 od 25.05.2020

Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmiot

Termin

Hanzlik Beata Język polski Czwartek 10.00-10.45
Niwińska Agnieszka Informatyka Czwartek 11.00-12.00
Jarosz Piotr Informatyka Czwartek 8.00-9.00
Pala-Bałuch Agnieszka Matematyka Środa 10.00-11.00
Michalik Katarzyna J. niemiecki Piątek 8.55-9.40
Sobkowiak Jolanta Biologia Wtorek 11.00-12.00
Bienioszek Kamila Chemia Wtorek 9.30-10.30
Korzeniowski Wacław Fizyka Środa 8.00-8.45
Bartosik-Rajwa Aleksandra Geografia Środa 8.55-9.40
Korzeniowska Maria J. angielski Piątek 8.00-8.45
Szewczyk Ilona Historia Poniedziałek 9.00-10.30
Hanke Łukasz Doradztwo zawodowe Środa 8.45-9.30
Hanke Łukasz WOS Środa 8.00-8.45
Firganek Jarosław WF Wtorek 8.30-9.30
Kupper Krzysztof WF Środa 9.00-10.00
Dziedzic Joanna WF Piątek 9.30-10.30
Dąbkowski Piotr Edukacja dla bezpieczeństwa Piątek 9.30-10.30

Konsultacje będą odbywać się online do 7 czerwca br.

Comments are closed.