Rekolekcje – rozkład jazdy autobusu 16 – 18.03.2020 r.

DLA KLAS V – VIII
DLA KLAS I – IV

Linia nr 1 AUTOBUS

– Goczałkowice ul. Grzebłowiec Linde Gaz , Azaliowa 8.20 9.50

– Goczałkowice ul Grzebłowiec ( Odnowa-brama towar) 8.23 9.53

– Goczałkowice ul. Aleja liii 8.25 9.55

– Goczałkowice ul. Relaksowa 8.29 9.59

– Goczałkowice Szkolna początek 8.30 10.00

– Goczałkowice ul Szkolna sklepik 8.32 10.02

– Goczałkowice ul. Św. Anny 8.33 10.03

– Kościół św. Jerzego 8.35 10.05

Linia nr 1A AUTOBUS
– Goczałkowice ul. Urząd Gminy – Przedszkole 8.39 10.09

– Goczałkowice Borowinowa 8.40 10.10

– Goczałkowice ul. Stawowa 8.41 10.11

– Goczałkowice ul. Letnia 8.45 10.15

– Goczałkowice ul. Letnia – Brzozowa 8.47 10.17

– Goczałkowice ul. Brzozowa i Róż 8.49 10.19

– Goczałkowice ul Brzozowa 8.51 10.21

– Goczałkowice ul. Lipowa Kolejowa 8.54 10.24

– Kościół św. Jerzego 8.56 10.26

Linia nr 2 Bór, P — POJAZD BUS

-ul. Bór I 8.30 10.00

-ul. Bór II 8.35 10.05

– Kościół św. Jerzego 8.45 10.15

Po mszy autobus będzie czekał na parkingu kościoła św. Jerzego

Janusz Młodzik

Comments are closed.