Strajk w Oświacie

Szanowni Państwo – Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju

Mając na uwadze przekazane przez związki zawodowe informacje, począwszy od 8 kwietnia 2019 r. zaplanowany został na terenie całego kraju strajk nauczycieli, w tym na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój Szkoły Podstawowej nr 1. Zapewnienie niezbędnej opieki dzieciom w czasie strajku będzie możliwe jedynie w formie zajęć grupy mieszanej wspólnej dla uczniów wszystkich oddziałów.

W dniach od 13 – 15 marca 2019 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju zorganizowane zostało referendum strajkowe. Za przeprowadzeniem akcji strajkowej opowiedziało się 86% ogółu pracowników biorących udział w głosowaniu.