Konkurs zbiórki makulatury zakończony

W roku szkolnym 2017/2018, w Szkole Podstawowej Nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju, już kolejny rok zbieraliśmy makulaturę w formie konkursu międzyklasowego.

Do konkursu przystąpiły wszystkie klasy I-VII i II-III Gimnazjum, czyli łącznie 29 oddziałów.

Makulaturę, podobnie jak w poprzednich latach, zbieraliśmy w czterech terminach (październik i grudzień 2017 oraz marzec i maj 2018), które po zsumowaniu pozwoliły wyłonić zwycięzców.

Łącznie w tym roku szkolnym udało nam się zebrać 25,7 ton. Taki sukces był możliwy tylko dzięki dużemu zaangażowaniu uczniów, jak i ich rodziców.

Zwyciężyła klasa VIb, której udało się zebrać na swoim koncie ponad 3 tony. Drugie miejsce przypadło klasie IIId, która zebrała ponad 2,7 tony. Trzecie miejsce wywalczyła klasa IVc, a jej wynik to ponad 2,4 tony.

Rywalizacja przez cały rok zbiórki była zacięta i kolejne miejsca przypadają klasom, mającym na swoim koncie prawie po 2 tony surowca wtórnego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska. Zachęcamy do dalszych działań w tym kierunku.

Przydzielone nagrody zrealizowane zostaną w czerwcu, w ostatnim tygodniu roku szkolnego.

Szczegółowe rozliczenie zaangażowania uczniów w międzyklasowy konkurs zbiórki makulatury – czytaj

Koordnator Renata Gryzełko