Mikołajkowe zawody pływackie klas I i II

W dniu 6 grudnia na Pływalni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach Zdroju odbyły się „Mikołajkowe Zawody Pływackie”, w których wzięli udział najmłodsi uczniowie naszej szkoły tj. uczniowie czterech klas pierwszych i klasy drugiej. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali na średnim basenie pod okiem organizatorki Pani Joanny Furczyk. Wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko i popłynęli na miarę swoich możliwości. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymali medale i dyplomy, wszyscy uczestniczy mogli liczyć na słodki poczęstunek – batonik i soczek.

Nagrodzeni:

Klasa II – dziewczynki:

I miejsce – Amelia Brzęczek

II miejsce – Lena Wróbel

III miejsce – Natalia Englisz

Klasa II – chłopcy:

I miejsce – Nikodem Kubański

II miejsce – Piotr Niemczyk

III miejsce – Franciszek Blokesz

Klasy I – dziewczynki:

I miejsce – Nikola Brudek

II miejsce – Oksana Niwińska

III miejsce – Maria Leśniak

Klasy I – chłopcy:

I miejsce – Mikołaj Kabocik

II miejsce – Jakub Serafin

III miejsce – Stanisław Góra

Uczniowie klasy trzecich edukacji wczesnoszkolnej również mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności pływackich w trakcie „Mikołajkowych zawodów pływackich klas III – VI”. Wyniki będą ujęte w odrębnym sprawozdaniu.

Odnośnik do galerii zdjęć