Mikołajkowe zawody pływackie

W dniach 7 i 8 grudnia zostały rozegrane Mikołajkowe zawody pływackie w których rywalizowało 150 zawodniczek i zawodników.

W pierwszym dniu zmagań pływackich startowali uczniowie z roczników 2004, 2003 i 2002.

W stylu grzbietowym klasyfikacja wyglądała następująco:

Dziewczyny rocznik 2004: 1m Zorembska Klaudia, 2m Puczka Natalia, 3m Hojka Martyna

Dziewczyny rocznik 2003-2002: 1m Brauntsch Aleksandra, 2m Psik Emilia, 3m Kozik Patrycja

Chłopcy rocznik 2004: 1m Cebula Rafał, 2m Herma Kamil, 3m Kiecok Jakub

Chłopcy rocznik 2003-2002: 1m Kisiała Mikołaj, 2m Pelka Jakub, 3m Pasternak Stanisław

Styl dowolny:

Dziewczyny rocznik 2004: 1m Hyła Aleksandra, 2m Zorembska Klaudia

Dziewczyny rocznik 2003-2002: 1m Szendzielorz Natalia, 2m Chlebek Emilia, 3m Adamczyk Marta

Chłopcy rocznik 2004: 1m Strządała Jakub, 2m Górczak Ryszard,3m Cebula Rafał

Chłopcy rocznik 2003-2002: 1m Englisz Kacper, 2m Kisiała Mikołaj, 3m Pelka Jakub

Styl Klasyczny:

Dziewczyny rocznik 2004: 1m Hyła Aleksandra, 2m Puczka Natalia,

Dziewczyny rocznik 2003-2002: 1m Adamczyk Marta, 2m Kieloch Nikola, 3m Sojka Karolina

Chłopcy rocznik 2004: 1m Górczak Ryszard, 2m Woźnica Adrian, 3m Brzeczek Maksymilian

Chłopcy rocznik 2003-2002: 1m Brudek Mikołaj, 2m Pasternak Stanisław, 3m Wojakiewicz Kacper

Styl motylkowy:

Dziewczyny rocznik 2003-2002: 1m Szendzielorz Natalia, 2m Brauntsh Aleksandra, 3m Wrona Ewa

Chłopcy rocznik 2004: 1m Strządała Jakub, 2m Brzęczek Maksymilian

Chłopcy rocznik 2003-2002: 1m Englisz Kacper, 2m Brudek

Najlepszymi zawodnikami zawodów zostali: Hyła Aleksandra, Szendzielorz Natalia, Strządała Jakub, Englisz Kacper,którzy wygrywali w swoich konkurencjach i zdobyli po dwa złote medale

Drugi dzień zawodów pływackich to rywalizacja zawodniczek i zawodników klas młodszych od trzeciej do szóstej klasy. Uczniowie z roczników 2007, 2008 i młodsi rywalizowali w trzech stylach (dowolny, grzbietowy i klasyczny), natomiast zawodnicy z roczników 2005 i 2006 dodatkowo pływali jeszcze stylem motylkowym

W stylu grzbietowym wyniki przedstawiały się następująco:

Dziewczyny rocznik 2008 i młodsi: 1m Pola Rakowska Sissu, 2m Dzida Emilia, 3m Kanik Wiktoria

Dziewczyny rocznik 2007: 1m Kużdżał Alicja, 2m Białas Katarzyna, 3m Korczyk Magdalena

Dziewczyny rocznik 2006: 1m Szweda Jowita, 2m Maćkowska Agata, 3m Kozik Patrycja

Dziewczyny rocznik 2005: 1m Siuta Sandra, 2m Jarząbek Oliwia, 3m Ingram Natalia

Chłopcy rocznik 2008 i młodsi: 1m Skipioł Jakub, Bolek Radosław, 3m Załucki Ignacy

Chłopcy rocznik 2007: 1m Pojda Patryk, 2m Droździk Patryk, 3m Czub Eryk

Chłopcy rocznik 2006: 1m Zembrzuski Filip, 2m Górczak Adam i Ryłko Jakub, 3m Grygierczyk Patryk

Chłopcy rocznik 2005: 1m Grygier Oliwier, 2m Młodzik Tymoteusz, 3m Suchodolski Maciej

Styl dowolny:

Dziewczyny rocznik 2008 i młodsi: 1m Dzida Emilia, 2m Pola Rakowska Sissu, 3m Maroszek Marta

Dziewczyny rocznik 2007: 1m Kużdżał Alicja, 2m Korczyk Magdalena, 3m Białas Katarzyna

Dziewczyny rocznik 2006: 1m Szweda Jowita, 2m Ogierman Milena, 3m Maroszek Natalia

Dziewczyny rocznik 2005: 1m Kolon Karolina, 2m Wróbel Patrycja, 3m Ingram Natalia

Chłopcy rocznik 2008 i młodsi: 1m Skipioł Jakub, Bolek Radosław, 3m Dzida Paweł

Chłopcy rocznik 2007: 1m Porwit Nikodem, 2m Sosna Kacper, 3m Pojda Patryk

Chłopcy rocznik 2006: 1m Szpyra Przemysław, 2m Grygierczyk Jakub, 3m Kwapiński Maciej

Chłopcy rocznik 2005: 1m Grygier Oliwier, 2m Młodzik Tymoteusz, 3m Michalski Maciej

Styl klasyczny:

Dziewczyny rocznik 2008 i młodsi: 1m Skipioł Maja, 2m Helik Lena, 3m Iwan Gaja

Dziewczyny rocznik 2007: 1m Włodek Marta, 2m Paszek Paulina, 3m Romańska Roksana

Dziewczyny rocznik 2006: 1m Maroszek Natalia, 2m Masny Hanna

Dziewczyny rocznik 2005: 1m Siuta Sandra, Jarząbek Oliwia, 3m Marszałek Oliwia

Chłopcy rocznik 2008 i młodsi: 1m Załucki Ignacy, 2m Czerwiński Arkadiusz

Chłopcy rocznik 2007: 1m Kurzyca Szymon, 2m Maruszczyk Miłosz

Chłopcy rocznik 2006: 1m Helik Marcel, 2m Zembrzuski Filip, 3m Kwapiński Maciej

Chłopcy rocznik 2005: 1m Suchodolski Maciej, 2m Kędzior Krystian

Styl motylkowy:

Dziewczyny rocznik 2006: 1m Ogierman Milena

Dziewczyny rocznik 2005: 1m Kolon Karolina, 2m Kozik Anna

Chłopcy rocznik 2006: 1m Helik Marcel

Najlepszymi zawodnikami zawodów zostali: Kużdżał Alicja, Szweda Jowita, Siuta Sandra, Kolon Karolina, Skipioł Kakub, Grygier Oliwier, Helik Marcel,którzy wygrywali w swoich konkurencjach i zdobyli po dwa złote medale

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za sportową rywalizację i wspaniałą zabawę. Po zakończonych zawodach każdy z uczestników otrzymał słodki podarunek oraz napój, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji zawodów. Dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej, dziękujemy kierownikowi, ratownikom, menadżerowi GOSiR, kierownictwu UMKS-u oraz wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego.

Za sportowym pozdrowieniem

Krzysztof Kupper

Linki do zdjęć:

zobacz

zobacz 2

 

Comments are closed.