III Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Nożnej dla klas II i III

13 grudnia 2017r. odbył się już po raz ósmy Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Nożnej Klas II i III. Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn. W każdym zespole było 6 zawodników plus jeden rezerwowy. Klasy 2a, 3b, 3c, wystawiły po dwie drużyny. Ze względu na duże zainteresowanie uczniów powstały dwie grupy, po 4 drużyny w każdej. Losowanie wychowawców zadecydowało do jakiej grupy trafili ich podopieczni. W pierwszej grypie znalazły się:

3d, 3b, 2a, 3c bis

Bis oznaczało, że klasę reprezentowały dwie drużyny.

Do drugiej dostały się:

3c bis, 3a, 2a bis, 3c

Zawodnicy grali systemem „ każdy z każdym” w każdej grupie, czyli w sumie 12 meczy po 10 minut każdy z 5 minutową przerwą. Za zwycięstwo zespół dostawał 2 punkty, za remis 1 punkt natomiast za przegrany mecz 0 punk. 5:0 wygrała 3b z drużyną 3a i zdobyła trzecie miejsce. Cały turniej wygrała 3c wygrywając w finale z 3d tylko 1:0.

Organizatorzy wspaniałej sportowej imprezy szkolnej pragną podziękować Radzie Rodziców za nagrody. Zawodnicy za pierwsze, drugie i trzecie miejsce zostali nagrodzeni medalami, wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a uczniowie biorący udział uzupełnili utracone kalorie słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy pracownikom GOSIR-u, oraz działaczom UMKS Goczałkowice- Zdrój za pomoc w turnieju a także, rodzicom i wszystkim kibicom. Atmosfera, jaką stworzyli na trybunach dodawała młodym zawodnikom „ skrzydeł”.