Ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży

TRYB POSTĘPOWANIA PRZY ZGŁASZANIU SZKÓD NNW dzieci i młodzieży

Informacja dla poszkodowanego

1. PRACOWNIK SZKOŁY WYPISUJE I OPIECZĘTOWUJE ZGŁOSZENIE SZKODY (część zgłoszenia dotyczącą danych z polisy tzn. „oświadczenie ubezpieczającego”)
  2. RODZIC WYPEŁNIA CZĘŚĆ ZGŁOSZENIA DOTYCZĄCĄ SZCZEGÓŁÓW WYPADKU ORAZ DANYCH UBEZPIECZONEGO I RODZICA (bardzo prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego  do rodzica oraz numeru konta bankowego)
  3. PO ZAKOŃCZENIU LECZENIA RODZIC KSERUJE CAŁĄ DOKUMENTACJĘ LEKARSKĄ ZWIĄZANĄ Z LECZENIEM PO WYPADKU (od momentu udzielenia pierwszej pomocy do zakończenia leczenia)
  4. WYPEŁNIONE ZGŁOSZENIE WRAZ Z DOKUMENTACJĄ (oprócz zdjęć RTG i płyt CD) RODZIC PRZESYŁA POCZTĄ (tradycyjną, bądź elektroniczną) DO BIURA LIKWIDACJI SZKÓD “LIKWIDATOR”, UL. ŚWIERCZEWSKIEGO 11, 41-100 SIEMIANOWICE ŚL.
  5. POSZKODOWANY NIE STAJE NA KOMISJI LEKARSKIEJ. DECYZJĘ OTRZYMUJE POCZTĄ NA ADRES DOMOWY, A PRZYZNANE ODSZKODOWANIE NA PODANE KONTO.

Termin likwidacji szkody: do 30 dni

Osoba do kontaktu w sprawie likwidacji: Alina Ludyga tel. 502 085 081

alina.ludyga@bls.info.pl

fax.32 766 00 60