Światowy Dzień Zdrowia

Dnia 7 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole „Światowy Dzień Zdrowia”. Z tej okazji samorząd uczniowski wraz z opiekunem p. Włoch zaprosił całą szkołę na spędzenie tego dnia w zdrowym stylu. Zorganizowaliśmy kiermasz soków i sałatek owocowych własnej produkcji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Następnie zaprosiliśmy wszystkich na „aktywną przerwę”, która miała na celu propagować aktywny styl życia. Wszyscy razem na płycie boiska tańczyliśmy do ulubionych przebojów muzycznych. Pogoda nam dopisała, wszyscy świetnie się bawili, a przede wszystkim było bardzo zdrowo.

I tym tanecznym akcentem zakończyliśmy obchody „Światowego Dnia Zdrowia” w naszej szkole. Mamy nadzieję, że ten dzień był wspaniałą zapowiedzią kolejnych dni spędzonych w zdrowym stylu.

Bardzo serdecznie dziękujemy p. dyrektorowi Eugeniuszowi Machoniowi za możliwość zorganizowania takiego dnia w naszej szkole, a także państwu Pietrzyk i Dzida za podarowanie warzyw i owoców na soki.

Bogumiła Włoch

opiekun Samorządu Szkolnego