Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

VII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

dla klas II i III

2 grudnia 2016 r./ piątek/ w hali sportowej GOSiR –u odbył się już po raz siódmy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Klas II i III. W rozgrywkach piłkarskich, wzięło udział 12 drużyn składających się z 6 zawodników. Klasy 2b, 2c,3b i 3 c wystawiły po dwie drużyny. Wyboru uczniów, którzy reprezentowali swoje klasy na turnieju dokonywali wychowawcy.

Ze względu na duże zainteresowanie uczniów powstały trzy grupy, po 4 drużyny w każdej. W pierwszej grypie znalazły się:

3a,3c,3b bis,2c bis

Bis oznaczało, że klasę reprezentowały dwie drużyny.

Do drugiej dostały się:

2b, 2c, 2d, 3c bis

W trzeciej po losowaniu były:

2b bis, 3b, 3d, 2a

Zawodnicy grali systemem „ każdy z każdym” w każdej grupie, czyli w sumie 12 meczy po 10 minut każdy z 2 minutową przerwą. Za zwycięstwo zespół dostawał 2 punkty, za remis 1 punkt natomiast za przegrany mecz 0 punktów.

Do finału weszli zwycięzcy poszczególnych grup:

2d, 3d, 2c bis

Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z klasy 2c bis. Drugie miejsce zajęła klasa 2d, której zawodnik Michał Machna strzelił najwięcej bramek w całym turnieju, natomiast pierwsze miejsce zajęła klasa 3d z kompletem punktów.

Organizatorzy wspaniałej sportowej imprezy szkolnej pragną podziękować Radzie Rodziców za nagrody. Zawodnicy za pierwsze, drugie i trzecie miejsce zostali nagrodzeni medalami, wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a uczniowie biorący udział uzupełnili utracone kalorie słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy pracownikom GOSIR-u za pomoc w przygotowaniu obiektu i przeprowadzeniu imprezy, oraz rodzicom i wszystkim kibicom. Atmosfera, jaką stworzyli na trybunach dodawała młodym zawodnikom „ skrzydeł”.

V Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla klas II i III

Goczałkowice – Zdrój grudzień 2014

„ŁOWIMY” MŁODE TALENTY

W PIŁCE NOŻNEJ

Z inicjatywy Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach – Zdroju w dniu 3 grudnia 2014 r. na hali sportowej GOSiR –u odbył się już po raz piąty Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej klas II i III. Do rozgrywek piłkarskich zgłoszonych zostało sześć drużyn, w tym dwie drużyny z klasy II a. Uczniowie grali systemem „ każdy z każdym” po 10 minut każdy mecz. Cały turniej wygrała drużyna z IIIb, drugie i trzecie miejsce zajęli uczniowie z klasy IIa, czwarte IIc, piąte IIb, oraz szóste miejsce IIIa.

A oto skład zespołu z IIIb, który wygrał turniej:

1. Jakub Grygierczyk
  2. Jakub Ryłko
  3. Adam Górczak
  4. Oliwier Lazarek
  5. Krystian Kędzior
  6. Marta Predecka
  7. Natalia Chudek

Organizatorzy wspaniałej sportowej imprezy szkolnej pragną podziękować fundatorom za nagrody. Zawodnicy za pierwsze drugie i trzecie zostali nagrodzeni medalami, wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a uczniowie biorący udział uzupełnili utracone kalorie słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy pracownikom GOSIR-u za pomoc w przygotowaniu obiektu i przeprowadzeniu imprezy, oraz rodzicom i wszystkim kibicom. Atmosfera, jaką wytworzyli na trybunach dodawała młodym zawodnikom „skrzydeł”.