Doradca zawodowy

Witaj na stronie Szkolnego Doradcy Zawodowego!

Witamy na naszej stronie wszystkich młodych, kreatywnych ludzi, którzy chcą zdobywać wiedzę i umiejętności odnalezienia swojego miejsca w karierze zawodowej.
Jeżeli nie potrafisz odnaleźć się w trudnej rzeczywistości, nie masz sprecyzowanych planów na przyszłość,
ZGŁOŚ SIĘ DO SZKOLNEGO DORADCY ZAWODOWEGO!!!

Doradca zawodowy – mgr Łukasz Hanke

WEWNĄTRZSZKOLNY SYSTEM DORADZTWA ZAWODOWEGO – czytaj

Doradca Zawodowy- zaprasza w dniach:

Wtorek 13:45-18:00

Środa 12:35-13:35

Czwartek 11:35-12:35, 14:30-18:30

DORADCA ZAWODOWY
to osoba udzielająca pomocy, w formie grupowych i indywidualnych porad zawodowych, młodzieży i osobom dorosłym w wyborze zawodu, kierunku kształcenia i szkolenia, uwzględniając ich możliwości psychofizyczne i sytuację życiową a także potrzeby rynku pracy oraz możliwości systemu edukacyjnego, współpracując z rodzicami i nauczycielami w procesie orientacji zawodowej uczniów oraz wykorzystując w tym celu wiedzę o zawodach, znajomość psychologicznych i pedagogicznych technik, diagnozę rynku pracy oraz techniczne środki przekazywania informacji zawodowej.

W jaki sposób wspierać dziecko w procesie przygotowania go do podjęcia decyzji edukacyjnych i zawodowych?

czytaj

WAŻNE LINKI DLA UCZNIÓW, RODZICÓW I NAUCZYCIELI W RAMACH DORADZTWA ZAWODOWEGO