Autobus szkolny

Trasy i planowane godziny przywozu i odwozu od dnia 5 września 2017 roku w związku z zamknięciem ulicy Jeziornej

Trasy przejazdów i godziny odjazdów

Linia nr 1

Goczałkowice skrzyżowanie Szkolna-Jeziorna 

7.14

Goczałkowice ul. Szkolna sklepik

7.16

Goczałkowice ul. Św. Anny

7.17

Goczałkowice Szkoła Podstawowa

7.19

Linia nr A1

Goczałkowice Urząd Gminy

7.21

Goczałkowice ul. Borowinowa

7.22

Goczałkowice ul. Stawowa

7.23

Goczałkowice ul. Letnia

7.27

Goczałkowice ul. Letnia-Brzozowa

7.28

Goczałkowice ul. Brzozowa i Róż

7.30

Goczałkowice ul. Brzozowa

7.32

Goczałkowice Lipowa-Kolejowa

7.33

Goczałkowice Szkoła Podstawowa

7.40

Linia specjalna dla uczniów osiedla wodociągowego i okolic

Goczałkowice ul. Grzebłowiec

7.05

Ul. Azaliowa

7.06

Linde Gaz

7.06

Przejazd przez Pszczynę bezpośrednio do Szkoły Podstawowej

Linia nr 2 Bór

Leśniczówka

7.20

Polna /Bór I

7.21

Polna

7.22

Bór II

7.25

Rybaczówka

7.27

Powstańców /Polna

7.27

SP

7.28

Linia nr 4 – Szkoła specjalna

Goczałkowice SP1

7.30

Goczałkowice ul. Główna

7.32

Goczałkowice Kolejowa/Lipowa/Rolna

7.34

Pszczyna ul. Zamenhoffa

7.42

II Powrót

SP1 → Pszczyna → Linde Gaz → Azaliowa → Grzebłowiec → brama spółdzielni Odnowa

13.35

SP1 → Szkolna → Borowinowa → Stawowa → Letnia → Brzozowa → Lipowa → SP1

13.45

SP1 →Pszczyna → Linde Gaz → Azaliowa → Grzebłowiec → brama spółdzielni Odnowa

14.35

SP1 →Bór II → Bór II → Leśniczówka → Grzebłowiec

14.40

SP1 → Szkolna → Borowinowa → Stawowa → Letnia → Brzozowa → Lipowa → SP1

14.45

SP1 → Kościół św. Anny → Szkolna → Borowinowa → Stawowa → Letnia → Brzozowa → Lipowa

15.30

UWAGA
ROZKŁAD JAZDY WAŻNY DO CZASU ZAMKNIĘCIA ULICY BRZOZOWEJ

Comments are closed.