Zmiany w kursowaniu autobusu szkolnego

Autobus szkolny, który wracał z uczniami ze szkoły o godz. 15:30 pojedzie teraz 5 minut później czyli 15:35. Nowa godzina obowiązuje od 16.10.2017 r.

Trasy i planowane godziny przywozu i odwozu od dnia
9 października 2017 roku
w związku z zamknięciem ulicy Jeziornej i Brzozowej

Trasy przejazdów i godziny odjazdów

1. Linia nr 1

– Goczałkowice skrzyżowanie Szkolna -Jeziorna 7:10
– Goczałkowice ul Szkolna sklepik 7:11
– Goczałkowice ul. Św. Anny 7:12
– Goczałkowice Szkoła Podstawowa 7:15

2. Linia nr 1A
– Goczałkowice ul. Urząd Gminy – Przedszkole 7:20
– Goczałkowice Borowinowa 7:22
– Goczałkowice ul. Stawowa 7:24
– Goczałkowice ul. Letnia 7:26
– Goczałkowice ul. Letnia – Solankowa I 7:27
– Goczałkowice ul. Solankowa Sołecka 7:28
– Goczałkowice ul. Lipowa Kolejowa 7:34
– Goczałkowice Szkoła Podstawowa 7:42

2. LINIA SPECJALNA dla uczniów osiedla wodociągowego i okolic

– Goczałkowice ul. Grzebłowiec – brama spółdzielni odnowa 7:05
Ul. Azaliowa 7:06
Linde Gaz 7:07
Przejazd przez Pszczynę bezpośrednio do Szkoły Podstawowej

3. Linia nr 2 Bór

– Leśniczówka 7:25
– Polna /Bór I 7:26
– Polna 7:27
– Bór II 7:30
– Rybaczówka 7:32
– Powstańców /Polna / 7:32
– SP 7:33

4. Linia nr 4 – Szkoła specjalna

– Goczałkowice SP1 7:35
– Goczałkowice ul. Główna 7:37
– Goczałkowice Kolejowa /Lipowa /Rolna 7:39
– Pszczyna ul Zamenhoffa 7:47

II Powrót

godzina

z

trasa

13:35

SP 1 Pszczyna – Linde Gaz – ul. Azaliowa – Grzebłowiec brama spółdzielni Odnowa

13:45

SP 1 Szkolna Borowinowa Stawowa Letnia Solankowa Lipowa –SP

14:35

SP1 Pszczyna Linde Gaz ul. Azaliowa Grzebłowiec,

brama spółdzielni Odnowa

14:45

SP1 Szkolna Borowinowa Stawowa Letnia Solankowa Lipowa –SP,

15:30 15:35 (od 16.10. br.)

SP1 Kościół św. Anny, Szkolna Borowinowa Stawowa Letnia Solankowa Lipowa

14:40

SP1 Bór II, Bór I, Leśniczówka, Grzebłowiec

14:00

Szkoła Specjalna Zamenhoffa – Jeziorna, Główna Rolna Szkolna, Kolejowa Lipowa, Główna, Zimowa

Comments are closed.